مقررات و شرایط فروشگاه

قوانین و شرایط استفاده

کاربران عزیز استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی استایل آپ منوط به مطالعه دقیق این صفحه می‌باشد.

استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ویکسل و خرید از سایت به منزله قبول شرایط ذکر شده در این صفحه می‌باشد. در صورت تغییر محتویات این صفحه قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی خواهند بود و استفاده مستمر از خدمات و ثبت سفارش در هر زمان به منزله قبول شرایط ذکر شده در این صفحه در همان زمان می‌باشد.

ویکسل متعهد به رعایت قوانین مصوب رسمی کشور بوده و تمامی جوانب قانونی در تمام مراحل در نظر گرفته شده است. کاربر نیز باید به قوانین مصوب کشور متعهد باشد و تمامی جوانب قانونی را در نظر بیاورد.

مشتری یا کاربر یا خریدار شخصی است که اقدام به استفاده از خدمات سایت ویکسل یا ثبت سفارش یا ثبت نام در سایت ویکسل می‌کند.

شرایط احترام به حریم خصوصی

تمامی اطلاعات دریافت شده از مشتریان در طی فرآیند ثبت نام و خرید لازمه انجام مراحل پردازش سفارش بوده و برای انجام فروش آنلاین کالا و خدمات ضروری است. ویکسل می‌تواند به روش‌های مورد نظر خود به صحت‌ سنجی این اطلاعات بپردازد. علاوه بر اطلاعات وارد شده توسط کاربران برخی اطلاعات فنی مانند آدرس IP کاربران و کوکی‌ها که امنیت آن‌ها در نهایت دقت توسط ویکسل حفظ می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات مشتریان فقط در راستای تسهیل امر انجام سفارش و همچنین عرضه خدمات بهتر در آینده مورد استفاده می‌گیرد و به هیچ عنوان در اختیار مجموعه دیگر قرار نمی‌گیرد مگر در شرایطی که از طریق مراجع قانونی و در چهارچوب قوانین اساسی جمهوری اسلامی ایران درخواستی صورت گیرد.

روش ارتباطی ویکسل با مشتریان از طریق اطلاعات وارد شده توسط خود آن‌ها می‌باشد و در صورت بروز مشکلات در فرآیند خرید و تحویل سفارش ممکن است ویکسل از این طریق اقدام به ایجاد تماس تلفنی، پیام کوتاه، پیام رسانی شبکه‌های ارتباطی مجازی، ایمیل و دیگر کانال‌های ارتباطی نماید.

برای بهبود فرآیند‌های سازمانی، زنجیره عرضه، مدیریت ارتباط با مشتریان، سامانه تحلیل بازار، محتوای سایت و دیگر فرآیند‌های عملیاتی ممکن است ویکسل اقدام به نظر سنجی از کاربران نماید. همچنین تخفیفات و جشنواره‌های فروش و دیگر اخبار مربوط از طریق این کانال ارتباطی به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

ویکسل ممکن است در صورت نیاز به تشخیص خود اقدام به ویرایش نظرات کاربران در راستای قوانین خود کند. در صورت بروز مصادیق مجرمانه حق پیگیری از طریق اطلاعات موجود برای ویکسل محفوظ می‌باشد.

ویکسل به هیچ عنوان در هیچ مرحله‌ای اقدام به درخواست اطلاعات شخصی کاربران از جمله نام کاربری و کلمه عبور و امثالهم نخواهد کرد؛ تنها روش پیگیری سفارشات از طریق کد پیگیری سفارش است و در صورت بروز هرگونه مشکل کاربران می‌توانند از طریق تلفن، اینستاگرام، تلگرام، واتساپ یا ایمیل با مجموعه ویکسل در ارتباط باشند.

ثبت،‌ پردازش و ارسال سفارش

ویکسل موظف است در زمان متعهد شده سفارشات را انجام داده و تحویل مشتری دهد. در صورت رخداد اتفاقات پیش‌بینی نشده یا ناهماهنگی مراجع تامین کالا یا اشتباهات فردی فروشگاه ویکسل این حق را دارد که سفارش را لغو نماید. مبلغ سفارشات لغو شده حداکثر تا 48 ساعت به حساب مشتری بازگردانی می‌شود. ویکسل در قیمت‌گذاری، تامین و فروش، طرح‌های تخفیفی و دیگر قسمت‌های کاری حق دارد تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید و تضمین می‌نماید مبلغ پرداختی توسط مشتری را بدون هیچ‌گونه ضرر و زیان نهایتا تا 48 ساعت به حساب اعلام شده توسط مشتری بازگردانی کند.

زمان و نحوه تحویل سفارشات

تمام سفارشات از طریق سریع‌ترین روش ارسال پستی یعنی پست پیشتاز ارسال برای مشتریان فرستاده می‎شوند. بزودی امکان تسویه حساب در محل برای مشتریان تهرانی فراهم خواهد شد. زمان تقریبی تحویل سفارشات پستی برای تهران حداکثر 48 ساعت و برای خارج از تهران 72 ساعت می‎باشد.

ویکسل با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات، تحویل سالم کالا را کاملا تضمین می‌نماید. در صورت وجود مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، کاربر باید از تحویل گرفتن سفارش امتناع کرده تا سفارش بازگردانی شود. صدمات در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت مرسولی است. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان خواهند رسید.

روش پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارشات، مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری پستی که از طریق ایمیل و پیام کوتاه پس از ارسال سفارش به اطلاع کاربران می‌رسد در سامانه رهگیری پستی به آدرس newtracking.post.ir از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوند. همچنین مشتریان محترم می‌توانند با واحد فروش ویکسل تماس حاصل نمایند و با ارائه کد رهگیری پستی به پیگیری محصول خود بپردازند. بدیهی است تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید.

رضایت مشتریان

وظیفه ویکسل در مقابل اعتماد مشتریان محترم به این مجموعه، بهبود تجربه خرید و ارائه سرویس‌های مربوطه به آن‌ها می‌باشد. در این راستا فروشگاه ویکسل موظف است تا کالای خریداری شده توسط مشتریان را در سلامت کامل و در رأس زمان تعیین شده تحویل دهد. با توجه به اینکه جلب رضایت مشتری هدف نهایی این مجموعه می‌باشد و همچنین در راستای سیاست مشتری مداری، ویکسل همواره نسبت به ارائه سرویس‌ و خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان خود پایبند خواهد بود.

شرایط بازگشت کالا

پس از خرید کالا توسط مشتری، وجود برخی از مسائل موجب بازگشت کالا توسط خریدار می‌شود. شرایط بازگشت کالا منوط به وجود یکی از موارد زیر است:

1- در صورت وجود ایراد در کالا

ایرادات فنی حداکثر ۷ روز و دیگر ایرادات نهایتا تا 24 ساعت پس از دریافت باید به ویکسل اطلاع داده شوند. در صورتی که ایراد کالا ناشی از استفاده نادرست باشد قابل بازگردانی نیست.

2- در صورت مغایرت کالا با مشخصات درج شده در سایت

تمامی مشخصات فنی محصولات طبق اطلاعات دقیق ذکر شده توسط برند سازنده در سایت درج می‌شود. مشخصات اسمی محصولات در اینجا مورد بررسی قرار می‌گیرد و ملاک تشخیص معیارهای دقیق ذکرشده اسمی می‌باشد. در صورتی که مغایرت بدون باز کردن بسته بندی محصول قابل تشخیص باشد باید از باز کردن بسته بندی خودداری شود و دست نخورده بازگردانی شود. در صورتی که تشخیص مغایرت بدین شکل امکان پذیر نبوده است باید محصول شرایط نو بودن خود را دارا باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد. در این صورت نیز باید بسته بندی و جعبه محصول به همراه تمامی محتویات جعبه حاوی سفارش به طور کامل بازگردانی شوند. جعبه محصولات باید در شرایط سالم بازگردانی شود و هرگونه ایراد فیزیکی باعث از بین رفتن ضمانت تعویض می‌شود. بهتر است سفارشات در جعبه پستی ارسالی خود ویکسل بازگردانی شوند و نکات امنیتی در بازگردانی سفارشات باید به دقت رعایت شود. در تمام حالات مغایرت باید حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل سفارش از طریق تلفن یا ایمیل به دفتر ویکسل اطلاع داده شود.

3- در صورت مغایرت سایز کالا

در این صورت کالا باید بدون کنده شدن برچسب و اتیکت و کاملا نو و استفاده نشده بازگردانی شود. مشتری باید قبل از خرید راهنمای انتخاب سایز را به دقت مطالعه کند تا امکان رخداد مغایرت‌های احتمالی به کمترین مقدار برسد.

4- در صورت مخدوش بودن بسته بندی پستی

در صورتی که بسته بندی اصلی کالا توسط اداره‌ی مرسولی مخدوش شود مشتری باید از تحویل گرفتن سفارش خودداری نماید و بسته را به همان شکل برگشت دهد. در صورتی که بسته بندی خود محصول دارای مشکل باشد باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه ویکسل اطلاع داده شود و سفارش دست نخورده بازگردانی شود.

5- در صورت انصراف از خرید توسط مشتری

در صورتی که کالا ارسال نشده باشد و امکان برگشت از خرید وجود داشته باشد سفارش قابل انصراف است و وجه پرداختی تا 48 ساعت به حساب مشتری بازگردانی می‌شود. در صورتی که کالا ارسال شده باشد هزینه بازگشت کالا به عهده‌ مشتری می باشد. سفارش باز شده یا دست خورده قابلیت انصراف از خرید را دارا نیست. حق انصراف از خرید شامل کاربر مصرف کننده و به اصطلاح خرید تکی می‌شود و فاکتورهای عمده قابل بازگردانی نیستند.

روش ارسال کالا و هماهنگی با فروشگاه

قبل از هرگونه اقدام برای ارسال کالا باید هماهنگی‌های لازم با فروشگاه انجام شود. برای انجام این کار باید با کارشناسان تماس تلفنی برقرار نموده و مراتب اطلاع داده شود. تمامی اقلام همراه کالا به همراه بسته بندی اصلی فروشگاه با رعایت نکات ایمنی باید بازگردانده شوند. فاکتور باید به همراه کالا بازگردانی شود و ایراد سفارش یا مشکلات احتمالی به دقت توسط مشتری در پست فاکتور نوشته شود. هزینه پستی با فاکتور معتبر اداره پست به همراه مهر قابل بازگشت است. تصویر رسید پستی برای پیگیری‌های بعدی باید در اختیار مشتری باشد.

هزینه‌های ارسال کالا

و در صورت تایید ایراد توسط کارشناسان ویکسل هزینه ارسال کالا به مشتری بازگردانده می‌شود. هزینه‌ی بازگشت کالا فقط در صورت تشخیص ایراد توسط کارشناسان قابل بازگشت است. فقط در صورت ارسال با پست هزینه قابل عودت بوده و در تهران برای نحوه بازگردانی کالا باید با کارشناسان هماهنگی انجام شود. در صورت انصراف از خرید هزینه مرسوله به عهده‌ی مشتری‌ست.

روش رسیدگی به کالای مرجوعی

کالای بازگردانده شده توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تایید با کالای نو تعویض شده و برای مشتری ارسال می‌گردد. سفارشات در این مرحله قابل تعویض یا قابل انصراف نیستند. در صورت نوسان قیمت این تغییرات در فاکتور مشتری اعمال خواهند شد. تعویض کالا در صورت وجود امکان تعویض کالا برای ویکسل انجام خواهد گرفت و در غیر این صورت سفارش قابل تغییر یا وجه پرداختی بنا به درخواست مشتری قابل عودت است. مدت زمان رسیدگی به کالای بازگشتی 72 ساعت پس از رسیدن کالا به فروشگاه ویکسل است.

· کالاهای رایگان و هدیه شامل بازگشت نمی‌شوند.

· محل تشخیص در تمامی مراحل فرآیند کارشناسان مربوطه شرکت می‌باشند.

· برای محصولات دسته زیورآلات و اکسسوری‌ها که تماس مستقیم با پوست دارند یا توجه به مسایل بهداشتی امکان تعویض سلیقه‌ای وجود ندارد.

· هیچ یک از کالاهای هدیه و رایگان همراه سفارش شامل گارانتی تعویض هفت روزه نمی‌شوند.

· در صورت تخفیف خوردن کالا و استفاده از بن خرید یا کد تخفیف در صورت برگشت تمامی تخفیفات حذف خواهند شد.

· برای کالاهایی که ماهیت ایراد فنی قابل تعریف نیست - مثلا قاب یا گلس محافظ صفحه - گارانتی تعویض هفت روزه و شرایط بازگردانی صدق نمی‌کند.

· در مورد باتری‌ها، باد کردن و یا هرگونه تغییر فیزیکی اعم از کج شدن، خط و خش و فرورفتگی شامل گارانتی نمی‌شود.

کانال های فروش

فروشگاه ویکسل فقط از طریق پیج ها و شبکه های آنلاینی که داخل سایت لینک آن ها موجود است، فعالیت می‎کند.

محتوا

کلیه محتوای موجود اعم از محتوای متنی، تصویری، چند رسانه‌ای، تولید شده توسط کاربر و دیگر محتوای مندرج در سایت متعلق به ویکسل بوده و استفاده از محتوا به هر قصدی بدون اخذ موافقت کتبی ممنوع است و حق پیگرد قانونی برای ویکسل محفوظ می‌باشد.

تیم پشتیبانی و فروش ویکسل، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه از ساعت 8 الی 12 آماده پاسخگویی به شما کاربران عزیز هستند