پیگیری سفارش

زمان و نحوه تحویل سفارشات

تمام سفارشات از طریق سریع‌ترین روش ارسال پستی یعنی پست پیشتاز ارسال برای مشتریان فرستاده می‎شوند. بزودی امکان تسویه حساب در محل برای مشتریان تهرانی فراهم خواهد شد. زمان تقریبی تحویل سفارشات پستی برای تهران 48 ساعت و برای خارج از تهران 72 ساعت می‎باشد.

ویکسل با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات، تحویل سالم کالا را کاملا تضمین می‌نماید. در صورت وجود مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، کاربر باید از تحویل گرفتن سفارش امنتاع کرده تا سفارش بازگردانی شود. صدمات در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت مرسولی است. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان خواهند رسید.

روش پیگیری سفارشات

برای پیگیری سفارشات، مشتریان می توانند با استفاده از کد رهگیری پستی که از طریق ایمیل و پیام کوتاه پس از ارسال سفارش به اطلاع کاربران می‌رسد در سامانه رهگیری پستی به آدرس newtracking.post.ir از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوند. همچنین مشتریان محترم می‌توانند با واحد فروش ویکسل تماس حاصل نمایند و با ارائه کد رهگیری پستی به پیگیری محصول خود بپردازند. بدیهی است تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید.

تیم پشتیبانی و فروش ویکسل، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 و پنجشنبه از ساعت 8 الی 12 آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز هستند